Herna

Ping-pong herna v Brně na ulici Táborská 93 

Zveme Vás do nově otevřené herny stolního tenisu v Brně – Židenicích na Táborské ulici číslo 93. Určitě nás již znáte z herny na Lidické ulici, kde jsme úspěšně působili 4 roky. Prostory na Lidické jsme kvůli výpovědi z nájmu museli opustit. Majitel objektu měl bohužel s prostorama jiné záměry. Nedalo nám to a našli jsme prostory lepší a větší, na Táborské ulici 93. Od léta pro Vás máme otevřenou venkovní zahrádku s příjemným posezením, zahrádka je ve vnitřním komplexu areálu, tudíž se Vám děti nikam nezaběhnou :)

Petr Šlof.

Nabídka herny

Otevřeno pro Vás máme každý den od 16ti do 22 hodin.
K dispozici pro Vás máme 7 nových ping-pongových stolů na ploše přes 300 m2. Vnitřní posezení máme pro cca 50 návštěvníků a je možné ho rozšířit. Samozřejmě půjčujeme pálky i míčky. Hrací plocha je rozdělena na dvě samostatné haly, v každé najdete 4 ping-pongové stoly, oddělené sítí. K dispozici je pro Vás nachystána převlékárna, pánský i dámský záchod.
Máme pro Vás připraveny pálky i míčky k zapůjčení.

Ceník

  • pingpong 100,- Kč/hod
  • zapůjčení pálky 10,-Kč
  • zapůjčení míčku 10,-Kč

Co u nás najdete dobrého?

Pro Vaše osvěžení čepujeme na baru Primátor 11° a kofolu. Máme široký výběr nelkoholických i alkoholických nápojů. K jídlu nabízíme tatranky, chipsy, křupky apod.

Pořádání akcí

Nabízíme Vám možnost pořádání firemních a sportovních akcí, soukromých akcí, oslav spojených se sportem apod. V případě zájmu Vám uspořádáme raut dle domluvy. První halu o rozloze 180 m2 můžete využít i pro pořádání jiných akcí, jako je například školení, firemní večírky, soukromé oslavy.

Turnaje pro neregistrované hráče

Každý měsíc pořádáme turnaj pro neregistrované hráče, o kterém Vás informujeme v sekci PŘEHLED TURNAJŮ.

Kde nás najdete

Jak jsme již uvedli, herna je na ulici Táborská číslo 93, v Brně – Židenicích. Můžete se k nám dostat tramvají číslo 9, zastávka má jméno Otakara Ševčíka a herna je umístěná přímo u ní. Autobusem na ulici Otakara Ševčíka: 44/84 nebo 55, 58, 74.

Pro navigaci do aut můžete vložit následující odkaz: 49°11‘42.164“N, 16°38‘41.133“E

Parkování aut je možné přímo na ulici Táborská, před hernou a nebo hned za rohem, na ulici Otakara Ševčíka nebo Gajdošova – viz mapa. Na parkovací plochu na ulici Gajdošova musíte ale najet zezadu, přes ulici Dulánek a pak ulicí Jílkova.  Na parkovací plochu na ulici Otakara Ševčíka musíte najet z ulice Otakara Ševčíka (tzn. na světlené křižovatce Táborská / Otakara Ševčíka odbočíte doprava a po 100 m znovu doprava a doprava :-)